Whatsapp ile Mesaj Gönder
0 0.00
SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Genel Toplam : 0.00

Hakkımızda

Karanlık çağlarda insanlar, giyim denildiği zaman yalnızca kendilerini dış etmenlerden ve darbelerden koruyacak, sıcak tutacak kıyafetleri kullanmışlardır. Onlar için güzellik veya yakıştırmak gibi bir düşünce pek yoktu. Ancak insanlığın çağ atlamaya, yeni icatlar ve aletler bulmaya başlamaları ile birlikte hemen her alanda olduğu gibi giyim alanında da bazı yenilikler olmaya başladı. Bu yenilikler ile birlikte kıyafetlerin koruyucu ve ısıtıcı etkisi biraz daha ikinci plana itilir bir hal aldı. Özellikle son 19.YY’dan itibaren insanlar kıyafetlerinin yakışması ve uyumu dışında pek bir özelliğine bakmaz oldular.

Kadınlar çok uzun zamanlar boyunca güzelliğin simgesi olarak gösterilmiş, ilk çağlardan itibaren özellikle kraliçe, imparatoriçe, tanrıça gibi antik kadın canlılar bile göz alıcı kıyafetler ile betimlenmişlerdir. Günümüzde ise özellikle kıyafet, moda, tasarım ve aksesuar denildiğinde akla ilk olarak kadınlar gelmektedir.  Kadınlar için hiçbir zaman giysi, takı ve aksesuar önemini yitirmemiş, aksine zaman geçtikçe daha da artarak devam etmiştir. Özellikle kadınların çalışma alanlarında daha çok yer almaya başlamaları ile birlikte giyim, kuşam ve aksesuarlarına daha da fazla önem verir olmuşlardır. Hatta durum öyle bir hal almış ki, kadınların çalıştıkları alanlara, yaptıkları mesleklere has moda akımları ve tasarımlar ortaya çıkmaya başlamıştır.

Teknoloji çağı ile birlikte ise, özellikle internetin icadından itibaren alışveriş sektörü yeni bir çağa girmiş bulunmaktadır. Çocuktan yaşlıya, kadından erkeğe, toplumun her kesimine, her yaşa hitap eden yeni ürünler tüm hızıyla üretilmekte, moda adeta fırtına eser gibi hızlı bir şekilde değişmekte, her geçen gün insanların zevk ve arayışları değişebilmektedir. Artık internetin yaygınlaşması, hemen herkeste cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop gibi aletler ile internet bağlantısı mevcuttur. İnternet bağlantısı sayesinde istediğimiz vakitte, istediğimiz yerde kolaylıkla internet mağazalarına girerek istediğimiz ürünü, istediğimiz rengi, belirli fiyat aralıklarında sipariş edebilmekteyiz. Artık sokak sokak, mağaza mağaza gezme dönemi neredeyse kapanmaktadır. İnsanlar kolaylık arayışı içindeler. İnternet ortamında moda akımlarını takip ederek, internet mağazalarında her türlü ihtiyaçlarını belirleyip, her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Bir tuşa basarak elektronikten aksesuara, kıyafetten takıya, mobilyadan alet edevata kadar pek çok ürünü sınırsız bir yelpazede inceleyebilmekteyiz. Modalina.com da bu bağlamda sanal alışveriş dünyasında yerini almıştır. 2012 yılından bu yana hizmet vermekte olan Modalina.com internet sitesi ürün yelpazesi, kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerine ulaştırmayı kendisine misyon edinmiş, müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutmuştur. Köklü bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Modalina.com sitesi, sizin için modanın nabzını tutarak, ürün trendlerini takip ederek, kaliteli ürünü, renk renk kıyafetleri, kaliteli işçiliği elinizin altına getirmiştir. Her zaman güncel bir ürün grubuna sahip olmayı kendisine vazife edinmiş, bu sebeple internet sitelerinde her zaman her gruba hoş görünecek kıyafetleri satışa hazır bir şekilde tutmaktadırlar. Kaliteyi, modayı seven ve takip eden müşterilerin kolaylıkla ulaşabilecekleri bir ortamda, müşterilerini memnun etmek ve her ürünü alabilmelerini sağlayabilmek adına yapmış oldukları etkili kampanyalarla, müşteri memnuniyeti adına müşterileri ile iletişim kurmaktan ve onların yaşadıkları veya yaşayabilecekleri sıkıntıları kadar, müşterilerinden gelen önerileri de büyük bir ilgi ve özveri ile takip eden amatör ruhlu, işini seven bir ekip ile karşı karşıyasınız.

Modalina.com internet sitesi siz müşterilerine, bir tuşla ulaşabilecekleri kolay ulaşılması için belirli kategorilere ayırmış, sitenin kullanımı ve takibi de müşterilerin memnuniyetine göre tasarlanmıştır.

Kadın Giyim; Moda, alışveriş, kıyafet, takı, aksesuar vs. Kısacası güzellik, bakım, estetik denildiğinde ilk akla gelecek tanım “Kadın” olsa gerek. Modalina.com da ürünlerini sunarken kadınları unutmamış, kadınlar için modaya, her yaş ve bedene uygun kıyafetleri bayan müşterilerin beğenisine sunmuştur.

  • Bayan giyim kategorisinde; Özel günler, toplantılar, düğün ve kutlamalarda bayanların vazgeçilmezi olan abiye, gerek iş hayatı, gerekse günlük hayatta bayanların vazgeçilmezlerinden biri olan elbiseler, daha saymakla bitiremeyeceğimiz renk, desen ve modelde gömlek, tulum, pantolon, t-şört, tunik, hırka, tayt, ceket, bluz, etek, şort, kazak, svitşört, eşofman, pijama, gecelik ve daha niceleri Modalina.com internet sitesinde sizin dokunuşunuzu bekliyor.
  • Erkek giyim kategorisinde;svitşört, gömlek, pantolon, ceket, damatlık, yelek, t-şört, dış giyim, takım elbise, ayakkabı, gecelik, pijama gibi, bir erkek için hayatın hemen her alanında ihtiyacı olabilecek giyim eşyası ve aksesuarları Modalina.com aracılığıyla hizmetinizdedir.
  • Tesettür kategorisinde; ferace, tunik, kombin gibi tesettürlü bayanların beğenisine sunulan daha nice içerik Modalina.com aracılığıyla beğeninize sunulmaktadır.
  • Pijama kategorisinde; bayan pijama, erkek pijama, sabahlık, büyük beden pijama, çocuk pijama gibi daha nice içerik Modalina.com aracılığıyla beğeninize sunulmaktadır.
  • Bebek kategorisinde; bebek tulumu, hastane çıkış takımı, havlu, battaniye, bebek takımları çorap ve daha nice içerik Modalina.com aracılığıyla beğeninize sunulmaktadır.
  • Ayakkabı, çanta, kozmetik, makyaj ve cilt bakımı, iç giyim, fantezi gecelik, fantezi kostüm, jartiyer takımları, vücut çorabı, outlet ve plaj eşyaları gibi daha nice içerik Modalina.com aracılığıyla beğeninize sunulmaktadır.