0530 380 67 67
Hakkımızda

Moda sektörüne çeşitli takı ve bijuteri koleksiyonları hazırlayarak tasarım hizmeti vermiş Modalina Takı ve Aksesuar Hizmetleri' nin 2012 yılında siz değerli moda severler için kurmuş olduğu Modalina.com, tasarımcıların ve tasarım markalarının sizler için hazırladıkları son moda koleksiyonlarını ve sanatçıların birbirinden eşsiz eserlerini aynı çatı altında topluyor ve sizlerle buluşturuyor.

 

Modalina.com' un misyonu, modalina sitesinde yayımlanan; en ünlüsünden en yenisine tüm tasarımcıların ve tasarımcı markalarının koleksiyonlarından, sizler için hazırlamış oldukları ürünlerine ve ayrıca kişiye özel tasarım ürünlerine Türkiye'nin her yerinden rahatlıkla ulaşabilmenizi, satın alabilmenizi ve Modalina farkıyla şıklığınıza şıklık katabilmeyi sağlamaktır. 

 

Ayrıca tasarımcıların güncel koleksiyonlarında yer alan ve sitemizde size sunduğumuz kişiye özel tasarımlar da siz değerli müşterilerimizin özel günlerdeki ayrıcalığı ve şıklığına şıklık katacak! Size özel olarak hazırlanarak siz değerli modalina severlerle buluşacak bu özel tasarımları belirli zaman aralıklarıyla modalina.com'da sizlere sunmaktayız.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.